Teknoloji

Tinder, aylık 500 dolarlık abonelik sistemini test ediyor.

Yeni bir abonelik sistemi üzerinde çalışan Tinder, Android ve IOS işletim sistemlerinde en çok kullanılan flört uygulamalarından biri. Hızla büyüyen flört platformu, çoğu Z kuşağı kullanıcısının bu yatırıma değer vereceğini düşünüyor.

Tinder

Popüler çevrimiçi flört uygulaması Tinder, aylık 500 ABD dolarına mal olacak yeni bir abonelik sitesi üzerinde çalıştığını duyurdu.

Aylık 60 dolara mal olacak olan Hing isimli online flört uygulamasına premium üyelik özelliğinin ekleneceği açıklandı. Hinge, Match’in Tinder ve OkCupid’i de içeren düzinelerce flört uygulamasından oluşan ailesinin öne çıkan uygulamalarından biri haline geldi.

Match CEO’su Bernard Kim, Hing uygulamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Daha gidilecek çok ülke var. Yeni ülkelere yeni pazarlar sunmaya devam edeceğiz ve bu, Hinge için birkaç yıl içinde büyük bir büyüme sağlayacaktır.” dedim.

Hinge, premium üyeliği ile kullanıcılarına daha detaylı filtreleme seçeneği ve sınırsız beğeni imkanı sundu. Yeni çalışmalarda premium üyelik sayesinde Hing uygulamasında premium özelliklere sahip kullanıcılar beğendikleri diğer kullanıcılar tarafından daha hızlı görülebilecek ve Hinge kullanıcıları ilgilendikleri profillerde daha iyi teklifler sunabilecekler.

Öte yandan yeni özelliği ile aboneliğe ayda 500 dolar verecek olan Tinder kullanıcıları şu an açıklamaların ortasında değil. Şirket, yeni hizmetini kendi bünyesinde test ettiğini duyurdu. Tinder’ın bu yeni hizmetine sahip olmak isteyen Tinder kullanıcıları, uygulamaya yılda 6 bin dolar ödeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu